prijímame objednávky

E-shop

Odkvapkávač na riad LIVIO DUO biely
Vypredané

Odkvapkávač na riad LIVIO DUO biely

18.99 

Odkvapkávač na riad Livio Duo čierny Biely odkvapkávač na riad Livio Duo je komplexnou kombináciou niekoľkých dôležitých výhod.

V prvom rade ide o funkčný produkt, vďaka ktorému je možné pohodlne a efektívne sušiť umytý riad a príbor.

Nie je na sklade

Popis

Odkvapkávač na riad Livio Duo čierny Biely odkvapkávač na riad Livio Duo je komplexnou kombináciou niekoľkých dôležitých výhod. V prvom rade ide o funkčný produkt, vďaka ktorému je možné pohodlne a efektívne sušiť umytý riad a príbor.

Moderný praktický dizajn odkvapkávača umožňuje vode kvapkajúcej z riadu v ňom umiestneného voľne odtekať smerom k drezu. Takéto efektívne, mimoriadne praktické a hygienické odvádzanie vody je možné vďaka špeciálnemu žľabom, ktorými je odkvapkávač vybavený. Tvarované funkčné rebrá umožňujú pohodlné a bezpečné umiestnenie riadu do odkvapkávača a prídavná vyberateľná nádoba umožňuje rovnako efektívne sušenie všetkých druhov príborov a kuchynských doplnkov s neobvyklými rozmermi.

Dôležitou výhodou odkvapkávača Livio Duo je fakt, že udržiavať ho čistým si nevyžaduje žiadnu námahu ani čas. Vďaka jednoduchej hladkej štruktúre sa odkvapkávač umyje výnimočne rýchlo a efektívne. Je vhodný najmä do malých kompaktných kuchýň. Úspešne sa doň zmestia všetky riady, taniere, poháre aj šálky. Vďaka malým rozmerom sa ľahko zmestí aj na úzke, malé kuchynské dosky.

Výhody produktu: moderný a elegantný dizajn
odtok vody – žľab smerujúci k umývadlu, kanáliky a rebrá v spodnej časti
Výsuvný zásobník na príbor
vyrobené z vysoko kvalitného plastu
ideálne pre malé kuchyne

Odkvapkávač je vyrobený z kvalitného plastu, vďaka čomu dokáže dlhodobo, konzistentne a na najvyššej úrovni plniť všetky svoje funkcie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links