prijímame objednávky

E-shop

Odkvapkávač na riad SOHO – bielo čierny
Vypredané

Odkvapkávač na riad SOHO – bielo čierny

32.99 

SOHO odkvapkávač na príbory biely Aby bola kuchyňa estetickou aj funkčnou miestnosťou, stojí za to vybaviť ju potrebným príslušenstvom. Jednou z nevyhnutných a mimoriadne praktických kuchynských vychytávok je odkvapkávač na riad a príbor.

Nie je na sklade

Popis

SOHO odkvapkávač na príbory biely

Aby bola kuchyňa estetickou aj funkčnou miestnosťou, stojí za to vybaviť ju potrebným príslušenstvom. Jednou z nevyhnutných a mimoriadne praktických kuchynských vychytávok je odkvapkávač na riad a príbor.

Odkvapkávač na riad Vialli Design zo série SOHO je voľbou pre tých najnáročnejších zákazníkov – nielenže perfektne funguje vo svojej základnej úlohe, ale úspešne zdobí aj pracovnú dosku kuchyne.

Odkvapkávač umožňuje bezpečné, pohodlné a efektívne sušenie riadu a príborov po umytí. Jeho konštrukcia umožňuje voľný odtok nahromadenej vody; vďaka špeciálnemu žľabu smerujúcemu k drezu, ako aj profilovaným žľabom je voda odvádzaná do komory drezu a následne do jeho odtoku.

Odkvapkávač bez problémov pojme malé aj väčšie riady, od dezertných tanierov až po hlboké taniere, misky a dokonca aj hrnce. Je vybavený aj špeciálnym výsuvným zásobníkom na príbory.

Odkvapkávač SOHO sa skvele hodí do malých aj veľkých kuchýň, umožní vám sušiť veľké množstvo riadu rôznych veľkostí. Vďaka pohyblivým, odnímateľným prvkom a jednoduchej konštrukcii sa odkvapkávač mimoriadne ľahko udržuje v čistote.

Výrobok je vyrobený z kvalitného plastu, ktorý sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou. Navyše ide o materiál, ktorý je úplne bezpečný pre užívateľov aj životné prostredie.

Výhody produktu: moderný a elegantný dizajn
odtok vody – žľab smerujúci k umývadlu a kanáliky a rebrá v spodnej časti sušičky
výsuvná nádoba na príbory a riad
Vyrobené z vysoko kvalitného plastu. Moderný, minimalistický odkvapkávač SOHO je funkčný, estetický a spoľahlivý doplnok kuchyne.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links