prijímame objednávky

E-shop

Dizajnová sada bloku a 5 ostrých nožov CARO – čierna
Zľava

Dizajnová sada bloku a 5 ostrých nožov CARO – čierna

44.99 

Sada 5 nožov v bielom bloku CARO V kuchyni to musí byť pikantné – chuťovo aj kvalitou nožov. Blok 5 nožov CARO je vaším vysnívaným spoločníkom na kulinárskych cestách. Ostré rezné hrany vám umožnia rezať a lúpať aj tie najnáročnejšie produkty. To všetko vďaka prvotriednej nemeckej oceli 1.4116.

1 na sklade

Popis

Sada 5 nožov v bielom bloku CARO V kuchyni to musí byť pikantné – chuťovo aj kvalitou nožov. Blok 5 nožov CARO je vaším vysnívaným spoločníkom na kulinárskych cestách. Ostré rezné hrany vám umožnia rezať a lúpať aj tie najnáročnejšie produkty. To všetko vďaka prvotriednej nemeckej oceli 1.4116. Štandardnáá hodnota moderných, kvalitných kuchynských nožov, ktoré umožňujú ich voľné používanie bez potreby neustáleho brúsenia. Tvrdosť ocele má veľký význam pre komfort používania. Čepele zahrnuté v súprave CARO dosiahli 56 HRC na stupnici Rockwell. Vďaka tomu nože v prípade potreby ľahko nabrúsite a pripravíte na ďalšie, rovnako efektívne použitie. Povrch je pokrytý tenkou ochrannou vrstvou, odolnou voči podmienkam v kuchyni. To znamená, že oceľ nezmení svoje vlastnosti pod vplyvom kontaktu s látkami prítomnými v potravinách. Okrem spracovania púta pozornosť pohodlný a moderný tvar. Nože sú navrhnuté tak, aby rukoväť pri používaní nevykĺzla z ruky, čo zvyšuje pohodlie pri varení. Kvalitu výrobku potvrdzuje 5-ročná záruka. Súprava sa skladá z 5 kvalitných nožov:

kuchársky nôž 20 cm,
nôž na chlieb 20 cm,
nôž na mäso 20 cm,
univerzálny nôž 12,5 cm,
krájací nôž 9 cm.

Doplnkovým prvkom je blok, v ktorom sú umiestnené nože. V závislosti od preferencií a dizajnu vašej kuchyne si môžete vybrať čiernu alebo bielu. Univerzálne farby umožňujú zakomponovať súpravu do akéhokoľvek dekoru.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links