prijímame objednávky

E-shop

Dizajnová sada bloku a 5 ostrých nožov SOHO – čierna
Zľava

Dizajnová sada bloku a 5 ostrých nožov SOHO – čierna

59.99 

Sada 5 nožov v čiernom SOHO bloku Môže ísť estetika ruka v ruke s funkčnosťou? SOHO sada 5 nožov je najlepšou odpoveďou na túto otázku. Čepele sú zarámované v rafinovanej imitácii dreva, ktoré vyzerá ako tradičné staré nože.

1 na sklade

Popis

Sada 5 nožov v čiernom SOHO bloku

Môže ísť estetika ruka v ruke s funkčnosťou? SOHO sada 5 nožov je najlepšou odpoveďou na túto otázku. Čepele sú zarámované v rafinovanej imitácii dreva, ktoré vyzerá ako tradičné staré nože. V kombinácii s moderne riešenou čepeľou a dizajnovým blokom to celé pôsobí originálne. Stojan je dostupný v bielej a čiernej farbe. Mierne zošikmený tvar a silné rovné línie ho robia atraktívnym, pričom si zachováva minimalistický charakter. Vďaka tomu je SOHO dokonalý nielen ako sada užitočných nástrojov, ale aj ako skvelá dekorácia do vašej kuchyne.

Čepele sú vyrobené z kvalitnej ocele 1.4116 vyrábanej v Nemecku. Tvrdosť čepele je 56 HRC. Tieto parametre poskytujú rovnováhu medzi tvrdosťou nožov a ľahkým ostrením. Ergonomický tvar rukoväte umožňuje udržať náradie stabilné, čo sa premieta do kvality vykonanej práce. Vďaka tomu pripravíte svoje pokrmy s majstrovskou presnosťou, ktorú dosiahnete bez zbytočnej námahy.

Päťročná záručná doba vám umožní dlho sa tešiť z funkčného náradia. Súprava obsahuje čepele na rôzne účely. Vďaka tomu si vyberiete správny nôž na každú kuchynskú výzvu:

kuchársky nôž 20 cm,
20 cm nôž na chlieb,
nôž na mäso 20 cm,
univerzálny nôž 12,5 cm,
9 cm peelingový nôž

Každý z nich je profilovaný tak, aby čo najlepšie plnil svoju úlohu. Posledný nôž v bloku je osadený magnetom, vďaka čomu je používanie súpravy ešte jednoduchšie.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links