prijímame objednávky

E-shop

Detský príbor TUTTI 4ks
Zľava

Detský príbor TUTTI 4ks

6.99 

Sada detského príboru 4 ks TUTTI Kým naše ratolesti vyrastajú, učíme ich samostatnosti, napríklad pri používaní príboru. Tým sa naučia nielen jesť samostatne a naplniť si bruško, ale rozvíjajú si aj koordináciu ruka-oko a precvičujú jemnú motoriku.

2 na sklade

Popis

Sada detského príboru 4 ks TUTTI

Kým naše ratolesti vyrastajú, učíme ich samostatnosti, napríklad pri používaní príboru. Tým sa naučia nielen jesť samostatne a naplniť si bruško, ale rozvíjajú si aj koordináciu ruka-oko a precvičujú jemnú motoriku.

Všetko bude jednoduchšie, ak si zadovážite vhodnú sadu príborov pre deti.

Výroba správneho príboru pre dieťa však neznamená len zmenšenie veľkosti príboru pre dospelých. Musia byť prispôsobené malým detským rúčkam a vyrobené z bezpečnej antialergickej ocele. Taká je súprava detského príboru – vyrobená z vybraných materiálov na mieru podľa potrieb najmenších spotrebiteľov.

Sada obsahuje vidličku, nôž, lyžičku a čajovú lyžičku a na rukoväti každého z nich je vtipná razba, ktorá spríjemní stolovanie každého batoľaťa. Okrem toho sme sa postarali o to najdôležitejšie, a tým je bezpečnosť vášho dieťaťa. Z tohto dôvodu – minimalizácia rizika poranenia – má čepeľ noža len jednu zúbkovanú hranu, ktorá umožňuje prerezanie mäsa alebo chleba.

Výhody produktu: Vyrobené z antialergickej nehrdzavejúcej ocele Prispôsobené detským rukám Čepeľ noža má len jednu zúbkovanú hranu Dokonale vyvážený príbor s proporčnými rozmermi sa stane skvelou pomôckou na učenie sa jesť, ktoré bude pravdepodobne prebiehať vo veselej atmosfére, no hlavne – v úplnom bezpečí batoľaťa.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links