prijímame objednávky

E-shop

Sada pohárov s dvojitým sklom LUNGO 260ml
Zľava

Sada pohárov s dvojitým sklom LUNGO 260ml

18.99 

„Jednoduchá, asketická a zároveň originálna forma v kombinácii s ryhovaným sklom, ktoré v súčasnosti zažíva svoj veľký comeback, spôsobí, že pohár Lungo bude vyzerať na každom stole mimoriadne elegantne.

3 na sklade

SKU: 5901638727879 Kategórie,

Popis

„Jednoduchá a zároveň originálna forma v kombinácii s ryhovaným sklom, ktoré v súčasnosti zažíva svoj veľký comeback, spôsobí, že pohár Lungo bude vyzerať na každom stole mimoriadne elegantne.

Použitie skla zdobeného štýlovými, zvislými drážkami je poklonou tomu najlepšiemu z dizajnu 70-tych rokov. Rebrovaná textúra v kombinácii s jednoduchosťou formy dodáva praktickému poháru moderný vzhľad s vintage nádychom. Vďaka tejto vydarenej kombinácii klasiky a modernizmu zostane náš pohár nadčasovo krásny a nikdy nevyjde z módy. Káva dostane nový rozmer, umožní vám vychutnať si rafinovanú vôňu a chuť nápoja, no bude aj príležitosťou oceniť sofistikovaný tvar nádoby. Vďaka svojej univerzálnosti s úspechom poslúži aj v úlohe pohára na zmrzlinu, iné lahodné dezerty, ba dokonca kúsok ovocného šalátu.

Vyrobené ručne z kvalitného borosilikátového skla, ktoré zaručuje zvýšenú odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, škrabancom a čistiacim chemikáliám. Použitie tohto druhu materiálu zabráni zakaleniu a vždy poteší naše oči.
Vďaka dvojitým stenám nádoba nielen dlhšie udrží správnu teplotu nápoja, ale zároveň ochráni pred popálením. Môžeme ich bez obáv držať v ruke, aj keď pijeme horúci čaj alebo kávu. Poháre majú ergonomický tvar, ktorý zvyšuje komfort používania. Sú vhodné na teplé aj studené nápoje.“

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links