prijímame objednávky

E-shop

Obedová termoska 500ml – oceľová
Vypredané

Obedová termoska 500ml – oceľová

24.99 

Obedová termoska Vialli Design zo série Fuori má objem 500 ml a ponúka oceľovú vákuovú izoláciu – zaručuje správnu teplotu na dlhú dobu.
V prípade teplých výrobkov 12 hodín a v prípade chladených výrobkov až 16 hodín.

Nie je na sklade

Popis

Obedová termoska Vialli Design zo série Fuori má objem 500 ml a ponúka oceľovú vákuovú izoláciu – zaručuje správnu teplotu na dlhú dobu. V prípade teplých výrobkov 12 hodín a v prípade chladených výrobkov až 16 hodín.
Veľkou výhodou je, že sa vonkajšia stena nezohrieva a nekondenzuje. Premyslený tvar výrobku, ktorý dokonale padne do každej ruky, je ďalším aspektom, ktorý dokazuje jeho mimoriadnu funkčnosť. Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť znamenajú, že preprava termosky je bezproblémová – ľahko si ju zoberieme napríklad do práce.
Obedová termoska Fuori sa vyznačuje originálnym dizajnom, ktorý osloví každého. Je dostupná až v piatich farbách, takže si určite každý nájde tú svoju. Výrobok je 100% nepriepustný.
Výhody produktu: Oceľová (18/8) vákuová izolácia zaisťujúca maximálne udržanie vhodnej teploty pri horúcich nápojoch až 12 hodín a studených nápojoch až 16 hodín, moderný dizajn, pohodlne sa drží, ľahký a kompaktný tvar pre jednoduchú prepravu a skladovanie, vonkajšia časť sa pri plnení horúcimi nápojmi nezohrieva a pri plnení studenými nápojmi nekondenzuje, ideálne na cestovanie, 100% tesnosť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links