prijímame objednávky

E-shop

Obedová termoska 750ml so skladacou lyžicou – mentolová
Zľava

Obedová termoska 750ml so skladacou lyžicou – mentolová

25.99 

Termoska na jedlo Fuori 750 ml udrží vaše jedlo teplé počas cestovania alebo výletov.

Svoje obľúbené teplé jedlo môžete mať pri sebe až 12 hodín.

1 na sklade

Popis

Termoska na jedlo Fuori 750 ml udrží vaše jedlo teplé počas cestovania alebo výletov. Svoje obľúbené teplé jedlo môžete mať pri sebe až 12 hodín. Takéto dlhé udržiavanie teploty bolo dosiahnuté použitím vákuovej izolácie. Je taká účinná, že sa vonkajšia časť termosky nezohrieva ani sa na nej neobjavuje kondenzát, bez ohľadu na jej obsah. Použitie vysoko kvalitných materiálov zaisťuje 100% tesnosť. Počas cesty autom je možné termosku umiestniť kdekoľvek bez rizika vyliatia tekutiny.

Termosku Fuori ponúkame v 8 módnych farbách: biela, ružová, námornícka modrá, zelená, čierna, mentolová, oceľ, čierna a ružové zlato. Vďaka tomu si každý člen výletu môže vybrať svoju obľúbenú farbu.

Termoska od Vialli Design sa bude hodiť aj do školy a na výlety na bicykli. Moderný dizajn spája funkčnosť a estetiku. Premyslený dizajn uľahčuje prepravu a skladovanie, najmä keď sa do ruksaku musí zmestiť veľa iných vecí.

Pre ešte väčšie pohodlie obsahuje termoska špeciálnu lyžičku, ktorú je možné zložiť a schovať pod uzáver.

Výhody produktu: Oceľová (18/8) vákuová izolácia zaisťujúca maximálne udržanie vhodnej teploty pri horúcich nápojoch až 12 hodín a studených nápojoch až 16 hodín.

Dodáva sa so skladacou lyžičkou, moderný dizajn, pohodlne sa drží. Ľahký a kompaktný tvar pre jednoduchú prepravu a skladovanie. Vonkajšia časť sa pri plnení horúcimi nápojmi nezohrieva a pri plnení studenými nápojmi nekondenzuje, ideálne na cestovanie, 100% tesnosť.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links