prijímame objednávky

E-shop

Ružový termohrnček FUORI 400ml
Zľava

Ružový termohrnček FUORI 400ml

15.99 

400 ml termopohár Fuori je ideálny na kávu alebo čaj. Vďaka nemu si horúci nápoj udrží teplotu 8 hodín, pri studených môžeme počítať s udržaním teploty až 18 hodín.

2 na sklade

Popis

400 ml termopohár Fuori je ideálny na kávu alebo čaj. Vďaka nemu si horúci nápoj udrží teplotu 8 hodín, pri studených môžeme počítať s udržaním teploty až 18 hodín. To všetko je možné vďaka použitiu oceľovej vákuovej izolácie. Termohrnček bude skvelým doplnkom pri prechádzkach, ale aj dlhých cestách – jeho používanie je mimoriadne jednoduché a príjemné.

Navyše vďaka ľahkej konštrukcii je jeho skladovanie a preprava bezproblémové. Pri rozhodovaní pre termohrnček Fuori je možnosť vybrať si farebný variant, ktorý vám vyhovuje. Dostupné farby sú biela, ružová, námornícka modrá, zelená a grafitová – každý si nájde to svoje. Otváranie pohára palcom je mimoriadne jednoduché a blokovacie tlačidlo chráni pred náhodným rozliatím nápoja.

Výhody produktu: Oceľová (18/8) vákuová izolácia zaisťujúca maximálne udržanie vhodnej teploty, pri horúcich nápojoch až 8 hodín a studených nápojoch až 18 hodín. Moderný dizajn, pohodlne sa drží, ľahký a kompaktný tvar pre jednoduchú prepravu a skladovanie, vonkajšia časť sa pri plnení horúcimi nápojmi nezohrieva a pri plnení studenými nápojmi nekondenzuje. Ideálny na cestovanie, jednoduché otváranie palcom, uzamykateľné tlačidlo, 100% tesnosť

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Decorto
Amet mattis vulputate enim nulla aliquet. Id porta nibh venenatis cras sed felis dictumst vestibulum rhoncus est.
[instagram-feed cols=3 imagepadding=2]
Quick links